Sipariş ve Danışma Hattı 0 545 419 16 16
0 532 792 33 46

Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetinde şu an hiç ürün yok !

Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Kişisel bilgilerinizin korunması bizler için çok önemlidir. İznik Zeytin Evi’nin gizlilik politikası aşağıda açıklanmaktadır.

Kişisel Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İznik Zeytin Evi, üyelik aşamasında ve daha sonrasında üye ve kullanıcılarından kişisel bilgilerini isteyebilir. Bu bilgiler müşterilerimize etkin ve kaliteli hizmet sunmak, çeşitli ürün ve hizmetlerin pazarlama faaliyetinde bulunmak, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetleri düzenlemek, irtibat kurmak, bilgi güncellemek ve benzeri amaçlarla kullanılacaktır. İznik Zeytin Evi, teknik altyapı ve/veya e-posta gönderimiyle ilgili çalıştığı ve/veya çalışabileceği firma ya da şahıslarla işbu sözleşmedeki maddeler paralelinde sözleşme imzalamayı ve kanuni / teknik tüm tedbirleri almayı kabul eder.

Aşağıdaki özel haller dışında, kişisel bilgiler üyelerimizin haberi ve onayı olmadan kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmaz, ticari amaçla kullanılmaz ve satılmaz.

  1. Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulması,
  2. Yetkili idari veya adli otoriteler tarafından, usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla, kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi,
  3. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesi halleridir. İznik Zeytin Evi, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. İznik Zeytin Evi ' nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, İznik Zeytin Evi ' nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. İznik Zeytin Evi, 5651 sayılı kanun gereği, hizmet ve içerikleri barındıran sistemi sağlayan ve işleten kişi olarak, sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Web Sitesi' nde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

E-Posta Listesinden Ayrılma

İznik Zeytin Evi, aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir.

Bu e-postalarda İznik Zeytin Evi ya da üçüncü kişilerin tanıtımlarına yer verilebilmektedir.

Üyeler diledikleri zaman, alınan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirler, İznik Zeytin Evi bu talepler kendi sistemine ulaştığında üyelerine e-posta gönderimini durdurmak üzere gerekli tedbiri alacak ve gereğini yapacaktır.

İznik Zeytin Evi, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Web Sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. İznik Zeytin Evi 'nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, Web Sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Mali Bilgiler

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır.

Diğer Önemli Bilgiler

Müşterilerimiz sisteme girdikleri tüm bilgilere sadece kendileri ulaşabilirler ve kendileri değiştirilebilirler, bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi imkânı yoktur.

Sitemize üye olurken, ziyaret ederken ve alışveriş yaparken işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikasında yer alan şartları kabul etmiş sayılırsınız.

Gizlilik ve Güvenlik Politikamızla ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki ''iletişim'' bölümünden bize ulaşabilirsiniz. İznik Zeytin Evi; işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.iznikzeytinevi.com sitesinde yayınlamak şartıyla, tek taraflı olarak değiştirebilir.

İnternet sitemiz değişiklik yaptığı Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümlerini, www.iznikzeytinevi.com adresinde Gizlilik bölümünde yayınlar ve yayınladığı tarihten itibaren yürürlüğe girer.

Bizimle iletişime: siparis@iznikzeytinevi.com 'a yazarak ya da 0 224 236 43 30 no lu telefon numarasından geçebilirsiniz.

Bizim için ne dediler ?

Yorum Yazmak için Tıklayınız

© 2024 İznik Zeytin Evi - Zeytin & Zeytinyağı