Sipariş ve Danışma Hattı 0 545 419 16 16
0 532 792 33 46

Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetinde şu an hiç ürün yok !


Bizden Size Gelenler

Zeytinin Peşinde 5 Yıl Şubat 2018

Günden güne çoğalan zeytin dostlarımız sayesinde ve günden güne çeşitlenen, ünü artık bizi aşan ürünlerimiz ile İznik Zeytin Evi' mizi galiba artık bir çok kişi tanıyor. % 100 Müşteri Memnuniyeti için koşulsuz iade imkanı ve durmak bilmeyen araştırma ve denemelerimiz bizim vazgeçilmez prensiplerimiz. Biliyoruz ki bizi biz yapan değerler bunlar.

%100 Tuzsuz Zeytin ve Zeytin Lezzetleri Artık Kapınızda Kasım 2017

İznik Zeytin Evi...

Yeni sezon, yeni heyecan, yeni ürün… Tümüyle Tuzsuz Siyah Zeytin Ocak 2017

İri Salamura Zeytinimiz, Az Tuzlu Daldan Sele’miz, Halhalı yeşil Zeytin’imiz, Erken Hasat Özel Üretim Zeytinyağı’mız ve Natürel Sızma’mız bildiğiniz tatlarıyla birer birer sitemizdeki yerlerini almaya başladı.

Bir Zeytinyağı Öyküsü - İznik Zeytin Evi Nisan 2016

Ve yine kolları sıvadık. En iyi zeytinden en kaliteli zeytinyağını üretmek için… Nasıl kötü portakaldan iyi meyve suyu alınmaz ise kötü zeytinden de iyi yağ olamazdı tabi ki. En iyi yağın ilk şartı idi “iyi zeytin” bulmak. Peki neydi iyi zeytin? Sağlıklı olmalıydı işin başında. Çürümemiş, pırıl pırıl parlayan, hastalıklı olmayan ve tabi ki henüz dalında olandı –iyi zeytin- dediğimiz. Peki daha ötesi var mıydı? Tabi ki vardı… Kimyasal ilaç atılmamış, suni gübre kullanılmamış olmalıydı iyi zeytinin daha da iyi olabilmesi için.

Tüm Doğallığıyla Katkısız Zeytin ve Zeytinyağı & Teşekkür Vakti - İznik Zeytin Evi‏ Nisan 2015

Zeytin   ve Zeytinyağı’nın en doğal halini bulmak için çıktık yola… Katkısız,   doğal ve sağlıklısını … Günümüzün endüstriyelleşmiş Zeytin ve   Zeytinyağlarına inat , sabırla aradık en bozulmamış olanını… Ararken   İznik’te bulduk kendimizi… Yıllar önce tanıştığımız, alıştığımız ve vazgeçemediğimiz bu lezzeti şimdi sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. Salatalar   ve soğuk yemekler için, aroması meyvemsi Erken Hasat Soğuk Sıkım,   zeytinyağının en geleneksel halini arayanlar için Taş Baskı Zeytinyağı… Az tuzlu zeytin sevenlere Daldan Sele Zeytin, tutkunları için İznik İrisi Zeytin…

Zeytin ve Zeytinyağı’nı En Doğal Haliyle Evinize Getiriyoruz! Mart 2014

Zeytin ve Zeytinyağı’nın en doğal halini bulmak için çıktık yola… Katkısız, doğal ve sağlıklısını … Günümüzün endüstriyelleşmiş Zeytin ve Zeytinyağlarına inat , sabırla aradık en bozulmamış olanını… Ararken İznik’te bulduk kendimizi…

Bizim için ne dediler ?

Yorum Yazmak için Tıklayınız

© 2024 İznik Zeytin Evi - Zeytin & Zeytinyağı