Sipariş ve Danışma Hattı 0 545 419 16 16
0 532 792 33 46

Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetinde şu an hiç ürün yok !

Teslimat Bilgileri

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresine ve sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaştırılması için lütfen adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatil günlerinde verilen siparişler, tatili izleyen ilk iş günü; saat 15:00 'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içinde işleme alınacaktır.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacaksınız.

Adres değişiklikleri, sipariş bilgileri ve takibi için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi iptal etmek için ise, sipariş etmiş olduğunuz ürün kargoya verilmeden 2 saat önce  iptal talebiniz tarafımıza bildirilirse iptal işlemi gerçekleştirilir.

Kargo bedeli Türkiye’nin her yerine 120 TL olarak ücretlendirilir.

2000 TL ve üstü değerindeki alışverişlerinizde Türkiye'nin her yerine ÜCRETSİZ KARGO!

Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp siparişinizi kontrol ediniz ve numunelerimizin tadına bakınız. Zeytinyağlarımızı  şişenin içindeki yağın aynısını içeren  küçük şişemizden, zeytinlerimizi ise paket üzerindeki küçük bölmedeki numunelerimizden test edebilirsiniz. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda kargo ücreti -tarafımıza- ait olmak üzere hemen geri gönderebilirsiniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Bizim için ne dediler ?

Yorum Yazmak için Tıklayınız

© 2024 İznik Zeytin Evi - Zeytin & Zeytinyağı