Sipariş ve Danışma Hattı 0 545 419 16 16
0 532 792 33 46

Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepetinde şu an hiç ürün yok !

Ödeme Seçenekleri

2 farklı ödeme seçeneğimizden size en uygun olanını seçebilir ve alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Siparişini vermiş olduğunuz ürünleri zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edebilmemiz için gerektiğinde size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasının bulunması büyük önem taşımaktadır.

Bu nedenle ürün sipariş formunda belirtilen telefon alanına mutlaka size ulaşabileceğimiz bir telefon numaranızı yazmanızı önemle rica ederiz.

Banka Gönderimi

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) işlemlerini Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası veya Enpara hesaplarımızdan birine yapabilirsiniz.

Önemli Not:

Gönderinizin daha çabuk elimize ulaşabilmesi için Havale gönderinizi Ödeme Bilgileri sayfasında belirttiğimiz Türkiye İş Bankası hesabımıza yapmanızı rica ederiz.

Havale veya EFT gönderimi yaparken isminizi Banka Havale formunda "Not" veya "Açıklama" bölümüne yazmanız kontrolü yapan arkadaşlarımıza siparişinizi onaylamada  kolaylık sağlayacaktır.

Kapıda Ödeme

Sipariş ettiğiniz ürün veya ürünlerin toplam fiyatına ek olarak 60 TL kapıda ödeme servis ücreti ile birlikte kargo kapınıza geldiğinde kredi kartı veya nakit ödeme yaparak ürünleri teslim alabilirsiniz.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; İznik Zeytin Evi 5 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

Bizim için ne dediler ?

Yorum Yazmak için Tıklayınız

© 2024 İznik Zeytin Evi - Zeytin & Zeytinyağı